התערוכה ״יפה לך!״ היא תערוכת עיצוב ואמנות רב-תחומית ורבת משתתפים שתתקיים במוצאי יום האישה הקרוב, 9.3.19 בחלל תערוכות השייך לבר  ״הנסיך״, נחלת בנימין 18, תל אביב. התערוכה תעסוק בנושאים של נשיות, תקווה, מחאה ומרד - כפי שהם עולים מעבודותיהם של מעצבות ויוצרים הפועלים במרחב הציבורי והוירטואלי הישראלי.

האירוע יפנה לקהל רחב - מאנשי הסצנה התרבותית והקלחת האקטיביסטית ועד לנשות תקשורת, פוליטיקה ועסקים, והחלק הכי חשוב: הכנסות האירוע ייתרמו למטה למאבק בסחר בנשים ובזנות. דווקא עכשיו, ביום שאחרי מעבר החוק להפללת צרכני הזנות, כשיש עוד כל כך הרבה עבודה בתחומים של שיקום, חינוך, שינוי תודעה והגברת האכיפה. אנחנו מאמינות שעיצוב הוא כלי לשינוי ושואפות לייצר כאן חברה צודקת, יפה וטובה, מכילה ושוויונית.

מי אנחנו? תמר מושינסקי, מעצבת גרפית המתמחה בעיצוב למען שינוי חברתי, ויוזמת מי_תוּג לקידום עיצוב ויצירה חזותית נשית, אקטיביסטית, חצופה וחיננית. יסמין בן שחר וגל חוברה מ-thisisus, וסימונה כצמן, מעצבת ויוצרת פעילה ולאחרונה גם חלק מצוות האוצרוּת של תערוכת הגמר במחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל.

כ-100 יצירות, של מעצבות ומאיירים, צלמות, טיפוגרפים, יוצרות ואמנים אשר תרמו את עבודותיהם לתערוכה, יוצגו בפורמט קבוע של 20 על 20 ס״מ וימכרו במחיר תרומה. 

תערוכת ״יפה לך״, 9.3.19 בשעה 20:00 בערב, ״הנסיך״, נחלת בנימין 18 תל אביב.

GRAPHICS FOR TUMBLER 01-24.png
GRAPHICS FOR TUMBLER 01-25.png
GRAPHICS FOR TUMBLER 01-22.png
GRAPHICS FOR TUMBLER 01-23.png
GRAPHICS FOR TUMBLER 01-26.png

תורמות ותורמים אשר מעוניינים לסייע ברכישת עבודות במכירה המוקדמת, בתרומה ובמימון האירוע מוזמנים ליצור קשר בטלפון 050-9589996 או במייל alloffus1@gmail.com

© 2019 all rights reserved

  • Black Pinterest Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now